Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa Focus Mall w Jeleniej Górze wznowiona

2010-06-21

Budowa Focus Mall w Jeleniej Górze wznowiona

Przy ul. Kilińskiego, w miejscu dawnego targowiska, ruszyła budowa galerii handlowej Focus Mall.

Przy ul. Kilińskiego, w miejscu dawnego targowiska, ruszyła budowa galerii handlowej Focus Mall. Prace miały rozpocząć się w 2008 roku, jednak zostały wstrzymane ze względu na kryzys. Teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by pomysł został wreszcie zrealizowany.
 
Obecnie działka przy ul. Kilińskiego straszy jeszcze swoim wyglądem, wkrótce jednak pojawi się tu nowoczesne centrum handlowe, w którym znajdować się będą sklepy, restauracje i kino. Pod obiektem zbudowany zostanie parking. Jak informuje „Gazeta Wrocławska”, aktualnie trwają prace przy budowie podziemnych instalacji.
 
Wykonawca inwestycji, brytyjska firma Parkridge Retail, zobowiązała się, że oprócz budowy samego centrum przeprowadzi również prace w jego najbliższym otoczeniu, takie jak budowa mostu czy parkingu. W zamian za realizację tych działań miasto anuluje karę w wysokości 1,5 mln złotych, którą obciążył hipotekę działki jej poprzedni właściciel – czytamy.
 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 18.06.2010 | 2010-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniainne nieruchomości do kupieniahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kościerskilokale użytkowe na wynajem powiat Łukowskimieszkania na wynajem gmina Wodzisławdomy na wynajem gmina M. Suwałkidomy na sprzedaż w Szadurczycachmieszkania na wynajem w Dzierzkowice-Podwodachdomy na wynajem w Obrębie

Deweloperzy

);