Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budma 2011

2011-01-10

Budma 2011

11-14 stycznia specjaliści z branży spotkają się na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Poznaniu.

11-14 stycznia specjaliści z branży spotkają się na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Poznaniu.

Na zwiedzających czekać będą interaktywne pokazy, konferencje branżowe, a także ok. półtora tysiąca firm prezentujących na stoiskach najnowsze oferty dla budownictwa.

Tematem przewodnim dwudziestej, jubileuszowej edycji będzie „Zrównoważone budownictwo – Inwestycja w przyszłość”. Trendy dotyczące energooszczędnych rozwiązań prezentowane będą m.in. w ramach specjalnej ekspozycji firm oraz dwudniowego cyklu seminariów i prezentacji Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego (13-14 stycznia, pawilon 15). Targom towarzyszyć będą także inne wydarzenia m.in. „Dzień Architektury” (12 stycznia), czy „Dni Inżyniera Budownictwa” (11-12 stycznia).

Organizatorzy spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział ok. 60 tys. specjalistów z Polski i zagranicy.

Źródło: KRN.pl | 2011-01-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajeminne nieruchomości na wynajemhale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Krakówmieszkania na sprzedaż powiat Nowosądeckidomy na wynajem gmina Łyselokale użytkowe na sprzedaż gmina Żabnodomy na sprzedaż w Paprotniimieszkania na wynajem w Czernicachmieszkania na wynajem w Zakliczynie

Deweloperzy

);