Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bryły Roku przyznane

2008-02-12

Bryły Roku przyznane

Pawilon Wyspiański i Galeria Krakowska zajęły drugie miejsca w finale ogólnopolskiego plebiscytu portalu Bryła.pl na najlepszą i najgorszą architekturę minionego roku.

Pawilon Wyspiański i Galeria Krakowska zajęły drugie miejsca w finale ogólnopolskiego plebiscytu portalu Bryła (bryla.pl) na najlepszą i najgorszą architekturę minionego roku. Plebiscyt Bryła Roku miał na celu wyłonienie najciekawszych budynków, które pojawiły się w ubiegłym roku. Internauci oddawali głosy na najlepsze (Bryła Roku) i najgorsze (Makabryła Roku) budowle.

W kategorii Dobra Bryła pierwsze miejsce zajęło nowe skrzydło Starego Browaru w Poznaniu. Tuż za nim (z różnicą tylko 26 głosów) uplasował się krakowski Pawilon Wyspiański 2000, zrealizowany według projektu Krzysztofa Ingardena – donosi portal. Doceniony został przede wszystkim za ciekawe połączenie funkcji artystycznej (witraże Wyspiańskiego) z zagospodarowaniem niewielkiej działki w zabytkowej części Krakowa. Trzecie miejsce przypadło budynkowi Zintegrowanego Centrum Studenckiego Politechniki Wrocławskiej.

W kategorii Makabryły pierwsze miejsce zajęła natomiast wieża widokowa przy moście Staromiejskim w Gorzowie Wielkopolskim, drugie zaś – budynek Galerii Krakowskiej, zaprojektowany przez ECE Europa Bau- und Projektmanagement Polska oraz krakowską pracownię IMB Asymetria. Trzecie miejsce przypadło warszawskim Złotym Tarasom.

Źródło: bryla.pl 8.02.2008 | 2008-02-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Grudziądzkidomy na wynajem powiat Wodzisławskimieszkania na sprzedaż gmina Nowinkamieszkania na sprzedaż gmina Czarnkówdomy na wynajem w Glitajnachdomy na sprzedaż w Rozgartachmieszkania na sprzedaż w Drzeńsku

Deweloperzy

);