Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bronowice nowym centrum biznesu

2008-01-08

Bronowice nowym centrum biznesu

W Krakowie w szybkim tempie powstają nowe biurowce. W Bronowicach rusza budowa nowej siedziby Fortis Bank Polska.

W Krakowie w szybkim tempie powstają nowe biurowce. W Bronowicach rusza budowa nowej siedziby Fortis Bank Polska – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Jedną z takich inwestycji będzie Awatar – biurowiec klasy A, którego budowę podjęła spółka Echo Investments. Autorem koncepcji architektonicznej jest znane krakowskie biuro projektowe DDJM. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 12 tys. m kw. jeszcze przed rozpoczęciem realizacji znalazł najemcę – znajdzie się w nim nowa siedziba Fortis Bank Polska. Jak czytamy dalej, siedmiokondygnacyjny gmach stanie wzdłuż ul. Armii Krajowej, u zbiegu z ul. Lea. Swoje podstawowe wytyczne architekci definiują krótko: stworzenie prostego w formie budynku biurowego typu open space, czyli takiego, który pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Prostopadłościenną bryłę projektanci określają jako „odporną na zmiany mód architektonicznych".

Coraz liczniejsze inwestycje biurowe spowodowały, że na krakowskim rynku nieruchomości stanowią one obecnie jeden z podstawowych filarów rozwoju. Wyłaniają się też nowe dzielnice biznesowe miasta. Jednym z takich obszarów są Bronowice, gdzie w kwadracie ulic Piastowskiej, Bronowickiej i al. Armii Krajowej jeden po drugim wyrastają nowe biurowce – donosi Gazeta.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 07.01.2008, 08.01.2008 | 2008-01-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Słupsklokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Lesznomieszkania na sprzedaż gmina Dziwnówlokale użytkowe na wynajem gmina Puckmieszkania na wynajem w Smolnikumieszkania na wynajem w Kartniedomy na wynajem w Niedźwiadzie Małej

Deweloperzy

);