Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brenda buduje na Jasnogórskiej

2011-09-13

Brenda buduje na Jasnogórskiej

W Częstochowie wystartowała budowa nowego biurowca – Jasnogórska Office Center.

Inwestycję realizuje warszawska spółka Brenda. Jak czytamy w „Gazecie Wyborczej”, już pod koniec tego roku gmach ma być gotowy w stanie surowym i przykryty. W następnym tygodniu rozpoczyną się prace ziemne. Centrum biurowe zlokalizowane będzie na skrzyżowaniu ul. Jasnogórskiej i al. Kościuszki.

Projekt zakłada trzy kondygnacje o łącznej powierzchni biurowej 330 m kw. Elewacje powstającego w Częstochowie centrum zaplanowano w różnych odcieniach szarości. Inwestycja będzie gotowa w drugiej połowie 2012 r.

Na miejscu dzisiejszej budowy trzy lata temu znajdowała się kamienica, którą wyburzono z uwagi na zły stan techniczny. Wystawiona na przetarg pusta działka kosztowała nabywców 1,2 mln zł – dowiadujemy się z dziennika.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 5.09.2011 r. | 2011-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Nowotarskimieszkania na wynajem powiat Wołomińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Ruda Śląskadomy na sprzedaż gmina Stanisławówmieszkania na sprzedaż w Wielkim Rychnowiemieszkania na wynajem w Żytniimieszkania na sprzedaż w Sowinku

Deweloperzy

);