Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

BREEAM dla Miasteczka Orange

2011-11-15

BREEAM dla Miasteczka Orange

Stołeczny kompleks biurowy, który zrealizowała firma Bouygues Immobilier Polska, otrzymał certyfikat z oceną very good.

15 listopada Miasteczko Orange otrzymało certyfikat BREEAM z oceną very good. Nagrodzony za fazę projektową w wersji BREEAM Europe Commercial 2009 kompleks biurowy zrealizowany został przez firmę Bouygues Immobilier Polska.

Jest to wynik pracy naszych ekip do spraw koncepcji i realizacji, asesora i naszego klienta - TPSA – powiedział Olivier Bobenrieth, dyrektor projektu TPSA w Bouygues Immobilier Polska. Żeby otrzymać świadectwo, inwestor musiał położyć nacisk m.in. na energooszczędność, zastosowanie ekologicznych materiałów, minimalizację wpływu na środowisko oraz system zarządzania projektem na wszystkich etapach jego realizacji.

Zrównoważony rozwój jest kluczowym punktem strategii Bouygues Immobilier, która rocznie realizuje 12 tys. mieszkań, i która 100 proc. swoich wniosków o pozwolenie na budowę składa ze znakiem BBC (Batiment Basse Consommation) potwierdzającym minimalne zapotrzebowanie obiektu na energię.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajem powiat Gołdapskilokale użytkowe na wynajem powiat Kętrzyńskidomy na sprzedaż gmina Jastrowielokale użytkowe na sprzedaż gmina Lesznowolamieszkania na wynajem w Piszczatkadomy na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na sprzedaż w Wierszach

Deweloperzy

);