Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

BRE Bank wybrał Senatora

2012-02-02

BRE Bank wybrał Senatora

Nowy najemca zajmie prawie 1,7 tys. m kw. powierzchni biurowca należącego do Ghelamco.

Nowym najemcą biurowca Senator został BRE Bank. Firma zajmie ok. 1,7 tys. m kw. powierzchni. W transakcji, jako wyłączny agent odpowiedzialny za dobór najemców, pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield.

BRE Bank jest trzecim największym bankiem w Polsce (pod względem aktywów). Jego oferta skierowana jest do polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw sektora MSP i jednostek sektora publicznego. Instytucja obsługuje ponad 14 tys. klientów korporacyjnych.

Senator oferuje ponad 24,5 tys. m kw. powierzchni biurowej na sześciu kondygnacjach. Zlokalizowany jest w historycznej części Warszawy w miejscu, gdzie dawniej mieściła się m.in. siedziba Banku Polskiego. Deweloperem biurowca, który zostanie oddany do użytku w połowie 2012 r., jest Ghelamco Poland.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Ostrzeszowskidomy na wynajem powiat Gorlickimieszkania na sprzedaż gmina Starachowicedomy na wynajem gmina Purdamieszkania na wynajem w Kałkowiemieszkania na sprzedaż w Stanisławowiedomy na sprzedaż w Świętochowie

Deweloperzy

);