Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brama Portowa ma pierwszego najemcę

2011-11-23

Brama Portowa ma pierwszego najemcę

W szczecińskim kompleksie realizowanym przez SwedeCenter lokal handlowy zajął Starbucks.

Pierwszym najemcą komercyjnego kompleksu Brama Portowa została amerykańska sieć Starbucks. Nowa siedziba będzie największą do tej pory szczecińską lokalizacją – kawiarnia zajmie powierzchnię 160 m kw. na parterze budynku I. Jej otwarcie zaplanowano na jesień 2012 r., kiedy cały inwestycja zostanie oddana do użytku.

Zlokalizowana w centrum miasta Brama Portowa jest inwestycją należącej do grupy Inter IKEA spółki SwedeCenter. Kompleks składać się będzie z dwóch budynków biurowo-usługowych – Brama Portowa I i Brama Portowa II. Pierwszy z obiektów liczyć ma 6 kondygnacji, a najemcom przekazane zostanie ponad 4,5 tys. m kw. Powierzchnia biurowa liczyć będzie 4 tys. m kw. powierzchnia, pozostałe 580 m kw. zajmą lokale handlowo-usługowe. Z kolei 7- kondygnacyjna Brama Portowa II ma mieć łączną powierzchnię ponad 8 tys. m kw., w tym 6,8 tys. m kw. biur i 1,4 tys. m kw. powierzchni handlowej.

W 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki znajduje się ponad 1600 kawiarni Starbucks. W Polsce działa ich 11, z czego 6 znajduje się w Warszawie. Polską sieć rozwija firma AmRest Coffee Sp. z o.o., utworzona przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Krotoszyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Nidzickimieszkania na sprzedaż gmina Ładzicemieszkania na sprzedaż gmina Oświęcimdomy na wynajem w Starej Zbelutcedomy na sprzedaż w Palonkachmieszkania na wynajem w Goli

Deweloperzy

);