Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brama jak nowa

2012-02-25

Brama jak nowa

Została zakończona kompleksowa renowacja Bramy Zwierzynieckiej w Tenczynku, historycznego wjazdu do Lasu Zwierzynieckiego.

Została zakończona renowacja Bramy Zwierzynieckiej w Tenczynku, która stanowiła wjazd do Lasu Zwierzynieckiego. Prace objęły m.in. odbudowę kolumn bramy i odrestaurowanie elementów wieńczących: jeleni, psów myśliwskich i ptaków. Koszt prac wyniósł ok. 300 mln zł.

Inwestorem przedsięwzięcia była gmina Krzeszowice, która pozyskała dofinansowanie z funduszy Lokalnej Grupy Działania „Zdrój” w ramach programu „Odnowa i rozwój wsi”. W 2010 r. gmina złożyła wniosek o dofinansowanie renowacji Bramy Zwierzynieckiej, a także rozbudowy kompleksu sportowego w Zalasie, remontu pomieszczeń Biblioteki w Nawojowej Górze oraz modernizacji budynku świetlicy wiejskiej we Frywałdzie. Wartość całkowita tych inwestycji to 770 mln zł, a wnioskowana kwota dofinansowania za pośrednictwem LGD „Zdrój” to prawie 500 mln zł.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-02-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianędziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż powiat Oświęcimskimieszkania na wynajem gmina Aleksandrówmieszkania na sprzedaż gmina Otmuchówdomy na wynajem w Worlinachmieszkania na wynajem w Nowej Wsidomy na sprzedaż w Łochowicach

Deweloperzy

);