Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brak funduszy na przebudowę ronda Ofiar Katynia

2009-09-18

Brak funduszy na przebudowę ronda Ofiar Katynia

Radni miasta wycofali się wczoraj z głosowania nad finansowaniem przebudowy ronda Ofiar Katynia do 2012 r., co pozwoliłoby rozpocząć prace już w tym roku.

Radni miasta wycofali się wczoraj z głosowania nad finansowaniem przebudowy ronda Ofiar Katynia do 2012 r., co pozwoliłoby rozpocząć prace już w tym roku – donosi „Dziennik Polski”.

Jeśli decyzja nie zostanie podjęta na następnej sesji, trzeba będzie unieważnić przetarg na inwestycję – czytamy dalej. Jak podaje wiceprezydent Krakowa, Tadeusz Trzmiel, rondo jest obecnie najbardziej zakorkowanym miejscem w Krakowie.

Aktualnie trwa przetarg na realizację inwestycji w 2009-2012. Koszy przedsięwzięcia to ok. 180 mln zł. Rondo Ofiar Katynia ma być przebudowane na trzypoziomowe – dodaje dziennik.

 

 

Źródło: „Dziennik Polski” 10.09.2009 | 2009-09-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Lubańskimieszkania na sprzedaż powiat Grodziskilokale użytkowe na wynajem gmina Przecławmieszkania na wynajem gmina Cedyniadomy na wynajem w Rzącachmieszkania na sprzedaż w Burkartachmieszkania na sprzedaż w Łążku

Deweloperzy

);