Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Boom na śląskim rynku nieruchomości

2008-01-22

Boom na śląskim rynku nieruchomości

Wielkie centrum wystawiennicze, obiekty handlowe, hotele, magazyny i osiedla mieszkaniowe znalazły się w rankingu najciekawszych ubiegłorocznych inwestycji na śląskim rynku nieruchomości.

Wielkie centrum wystawiennicze, obiekty handlowe, hotele, magazyny i osiedla mieszkaniowe znalazły się w rankingu najciekawszych ubiegłorocznych inwestycji na śląskim rynku nieruchomości. Według ekspertów w tamtejszym rejonie trwa niespotykany od lat boom. Oznacza to, że wzorem innych dużych miast, również aglomeracja katowicka stała się dla inwestorów z branży deweloperskiej i logistycznej ważnym miejscem lokowania inwestycji.

Ranking 10 inwestycji przygotowali eksperci firmy doradczej Metropolis Nieruchomości Komercyjne. 2007 rok to dla aglomeracji górnośląskiej wyraźny krok naprzód w dziedzinie inwestycji nieruchomościowych. Dotychczasowe analizy wskazywały m.in. na ogromne zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe wysokiej klasy. Eksperci oceniają, że region, zaliczony do najatrakcyjniejszych dla inwestorów przez Państwową Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych, coraz silniej przyciąga kapitał. Służy temu również dotychczasowy deficyt powierzchni biurowych, handlowych oraz mieszkań.

Źródło: „Puls Biznesu” 18.01.2008 | 2008-01-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęhale i magazyny na sprzedażmieszkania do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Pabianickidomy na sprzedaż powiat Dąbrowskimieszkania na sprzedaż gmina Pozezdrzelokale użytkowe na wynajem gmina Wiązownicamieszkania na sprzedaż w Bykowiedomy na sprzedaż w Putnowice-Koloniidomy na wynajem w Wólce Pieczącej

Deweloperzy

);