Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Boom na centra

2011-12-16

Boom na centra

Polski rynek handlowy nie przestaje przyciągać zagranicznych inwestorów, deweloperów i najemców.

Z najnowszego raportu sporządzonego przez Jones Lang LaSalle wynika, że polski rynek handlowy zajmuje wiodąca pozycję w regionie CEE i SEE i przyciąga licznych zagranicznych inwestorów, deweloperów i najemców. W roku 2011 rozpoczęło w Polsce działalność 30 nowych sieci handlowych luksusowych i średnich, a jeszcze kilka światowych marek otworzy niebawem swoje pierwsze sklepy.

Wzmożona jest przede wszystkim aktywność deweloperska – obecnie w trakcie realizacji jest 670 tys. m kw. nowej powierzchni handlowej, które obejmują rozbudowę istniejących, a także budowę nowych galerii handlowych przede wszystkim w dużych i średnich miastach.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-12-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Dąbrowskidomy na wynajem powiat M. Zamośćlokale użytkowe na wynajem gmina Darłowodomy na wynajem gmina Rzepiennik Strzyżewskimieszkania na wynajem w Woli Magnuszewskiejmieszkania na wynajem w Witowydomy na sprzedaż w Laskówku

Deweloperzy

);