Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bonarka City Center – start w eleganckim stylu

2009-12-16

Bonarka City Center – start w eleganckim stylu

Od 21 listopada Kraków ma nowe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe: Bonarka City Center. Obiekt, jeden z największych w Polsce, odwiedziła w weekend rekordowa liczba osób: ponad 200 tys.

Od 21 listopada Kraków ma nowe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe: Bonarka City Center. Obiekt, jeden z największych w Polsce, odwiedziła w weekend rekordowa liczba osób: ponad 200 tys.

Duża powierzchnia BCC, przestronne sklepy i szerokie pasaże sprawiają, że klienci swobodnie mogli poruszać się po galerii, nie czując dyskomfortu. W spokojnej atmosferze, wśród palm, zieleni i szumu fontanny, zakupy robi się po prostu wygodniej. Przestronne, jasne alejki, pasy wypełnione zielenią, przeszklony sufit przepuszczający naturalne oświetlenie – wszystko to podnosi komfort zakupów. Tak właśnie miało być – wygodnie, swobodnie i ekskluzywnie, nawet wówczas gdy po alejkach spaceruje jednocześnie kilkanaście tysięcy osób – mówi Dariusz Rudziński, Dyrektor Zarządzający BCC.
 
Na dzień otwarcia centrum organizatorzy przygotowali atrakcyjne oferty nie tylko dla rodziców, ale i dla dzieci, które mogły skorzystać z przejazdu kolejką Świętego Mikołaja „Bonarka Orient Express” i z karuzeli weneckiej. Po galerii krążyli także, wzbudzając powszechne zainteresowanie, barwni szczudlarze. Rozdano ponad 50 tys. butelek Coca-Coli i tysiące folderów informacyjnych o BCC. Dodatkowo, po Krakowie krążyły teamy surferów Bonarki, rozdających nagrody w konkursie organizowanym z Radiem Maxxx.
 
Oficjalne otwarcie BCC nastąpiło dzień wcześniej, 20 listopada. Było obowiązkowe przecięcie wstęgi, m.in. przez Sándora Demjána, prezesa węgierskiej firmy TriGranit Development, oraz Jacka Majchrowskiego, prezydenta Krakowa; zostały też wręczone symboliczne klucze do Bonarka City Center.
 
Po raz pierwszy w Polsce, właśnie w BCC, otworzyły swoje sklepy takie marki jak: hiszpańska firma jubilerska Tous i ikona współczesnej mody Max Azria. Znalazło się tutaj także 20 innych sklepów, których próżno szukać gdzie indziej w Krakowie, m.in. hipermarket Auchan, a także „modowe” marki: Guess by Marciano, Calvin Kline Jeans, NineWest, Makalu, Iceiceberg, Patrizia Pepe, Vissavi, Parfois, Endo i inni.
Ale Bonarka City Center to nie tylko sklepy. Inwestorowi zależy na tym, by nowa galeria stała się również miejscem spotkań towarzyskich. Stąd obecność wśród najemców np. Cinema City, które w Bonarce otworzyło największych w Polsce multipleks z trzema salami dla VIP-ów.

BCC powstało przy ul. Kamieńskiego 11 w Krakowie, na uprzednio zrekultywowanym terenie dawnych zakładów chemicznych Bonarka. W kolejnych etapach w sąsiedztwie BCC powstaną nowoczesne biurowce oraz apartamenty.

 

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 24/2009 | 2009-12-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Pleszewskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Namysłowskimieszkania na sprzedaż gmina Izbicadomy na sprzedaż gmina Rokietnicamieszkania na sprzedaż w Starym Sielcudomy na sprzedaż w Bolkowicachdomy na wynajem w Dalkowie

Deweloperzy

);