Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bonarka City Center – Project of the Year 2009

2010-03-08

Bonarka City Center – Project of the Year 2009

Bonarka City Center została laureatem jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości w Europie – CEE Real Estate Awards.

Bonarka City Center została laureatem jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości w Europie – CEE Real Estate Awards, aż w dwóch głównych kategoriach: najważniejszej – Project of the Year 2009 oraz The Best Shopping Centre Mega. Podczas uroczystej gali, zorganizowanej przez EuropaProperty, nagrody odebrali: Dariusz Rudziński, dyrektor zarządzający Bonarka City Center oraz Tomasz Lisiecki, dyrektor zarządzający TriGranit Polska.

W konkursie wyróżniono największe osiągnięcia minionego roku: najlepsze firmy branży nieruchomości komercyjnych i najciekawsze projekty w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. O nagrodę CEE Retail Estate Awards ubiegali się kandydaci z kilkunastu państw, w tym z Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Ukrainy, Austrii, Litwy, Łotwy, Estonii, Turcji, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Macedonii, Czarnogóry, Mołdawii, Albanii i Chorwacji. Konkurencja była duża – np. na short list kategorii najlepszego Centrum Handlowego (mega) znalazły się, oprócz Bonarka City Center, Afi Palace – Cotroceni AFI Europe – z Rumunii, Forum Istanbul – Multi Development – z Turcji i West Gate – Redserve GmbH – z Chorwacji.

Bonarka City Center – zdobywając dwie nagrody, w tym najważniejsze wyróżnienie za Projekt Roku 2009, który równocześnie został uznany Najlepszym Centrum Handlowym (w kategorii mega: 75,001 + sqm GLA) – potwierdziła swoją wysoką pozycję w branży. Cieszę się, że międzynarodowe 70-osobowe jury, złożone z ekspertów branży nieruchomości komercyjnych, doceniło jakość i kompleksowość działań, związanych z profesjonalnym przygotowanie całej inwestycji – mówi Dariusz Rudziński, dyrektor zarządzający BCC. Ta ważna nagroda pokazuje, że pomimo kryzysu, dzięki efektywnej i przemyślanej strategii, można doprowadzić do pomyślnego zakończenia projektu – dodaje Tomasz Lisiecki, dyrektor zarządzający TriGranit.

 

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 4/2010 | 2010-03-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadziałki do kupieniadomy na wynajem powiat Opolskimieszkania na wynajem powiat Żuromińskilokale użytkowe na wynajem gmina Wodzisław Śląskilokale użytkowe na wynajem gmina Lubskomieszkania na wynajem w Bratkówcedomy na wynajem w Kosiniemieszkania na wynajem w Zalesie

Deweloperzy

);