Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bonarka City Center niedługo będzie skończone

2009-10-05

Bonarka City Center niedługo będzie skończone

Wielkie otwarcie Bonarka City Center planowane jest na koniec listopada tego roku.

Bonarka City Center to handlowy gigant, powstający na 19 hektarach powierzchni, na której niegdyś mieściły się zakłady chemiczne (okolice ronda Matecznego w Krakowie). W skład centrum handlowego wchodzi 270 sklepów oraz stoiska czasowe oraz restauracje, kawiarnie i kino. Wielkie otwarcie planowane jest na koniec listopada tego roku – donosi „Dziennik Polski”.

Jak czytamy dalej, w Polsce mimo kryzysu ekonomicznego żaden z zaplanowanych projektów budowy centrów handlowych nie został wstrzymany (np. w Tarnowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu). Jak zapowiada główny inwestor, Bonarka City Centrum ma to być największe centrum handlowe w Polsce. Według prognoz BCC może stać się zagrożeniem dla innych krakowskich centrum handlowych. Mimo wszelkich obaw władze wymienionych wyżej miast nie ukrywaną zadowolenia z budowy kolejnych centrów, ponieważ wiąże się to ze zmniejszeniem bezrobocia w tych regionach.

 

 

Źródło: „Dziennik Polski” 03.09.2009 | 2009-10-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażgaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Lesznodomy na wynajem powiat Chodzieskidomy na sprzedaż gmina Michówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Siemiatyczemieszkania na wynajem w Okalicachdomy na sprzedaż w Łososkowicachmieszkania na sprzedaż w Przedmość

Deweloperzy

);