Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bonarka 4 Business ruszyła!

2011-06-17

Bonarka 4 Business ruszyła!

16 czerwca w Krakowie odbyło się oficjalne otwarcie projektu biurowego B4B.

16 czerwca 2011 w Krakowie odbyło się oficjalne otwarcie projektu biurowego B4B.

Powierzchnie w obu budynkach Bonarka 4 Business wynajęte są niemal w 100 proc. Najemcami w kompleksie są m.in. Alexander Mann Solutions, czołowy dostawca usług outsourcingowych oraz Fitness Center Pure, który uruchomił siłownię, salę ćwiczeń oraz basen.

Projekt B4B powstał w krakowskim Biurze Architektonicznym Artur Jasiński i Wspólnicy. Za proces komercjalizacji odpowiada Jones Lang LaSalle.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Chorzówmieszkania na wynajem powiat Krośnieńskidomy na sprzedaż gmina Siemkowicelokale użytkowe na wynajem gmina Terespoldomy na sprzedaż w Michałowicachmieszkania na wynajem w Borkach Drużbińskichmieszkania na wynajem w Kopkach

Deweloperzy

);