Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Boisko w każdej dzielnicy Krakowa

2009-08-31

Boisko w każdej dzielnicy Krakowa

Na Kurdwanowie i Wzgórzach Krzesławickich w listopadzie zostaną oddane dwa kolejne boiska sportowe.

Na Kurdwanowie i Wzgórzach Krzesławickich jesienią zostaną oddane dwa nowe boiska sportowe – podaje „Dziennik Polski”. To początkowy etap realizacji ogólnopolskiego projektu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Zgodnie z zamierzeniem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, „Orlik”, czyli obiekt zawierający boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, ma powstać w każdej dzielnicy Krakowa. Na prośbę ZIK każda dzielnica miała wskazać miejsce, gdzie mógłby powstać taki obiekt. Z 18 dzielnic, odpowiedziało 14. W przyszłym roku powstaną 3 obiekty: przy al. Dygasińskiego, na os. Złotej Jesieni i przy zalewie Bagry.

Jak podaje gazeta, 1/3 całego projektu sponsoruje Ministerstwo Sportu i Turystyki, kolejne 30 proc. samorząd wojewódzki. Reszta kosztów pokrywana jest przez powiaty lub gminy. Pierwszym miejscem, gdzie stanął tego typu obiekt, była ul. Jerzmanowskiego.

 

 

Źródło: „Dziennik Polski” 18.08.2009 | 2009-08-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Słupsklokale użytkowe na wynajem powiat Tczewskimieszkania na sprzedaż gmina Stąporkówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Serockdomy na wynajem w Krasicachmieszkania na sprzedaż w Smolągudomy na wynajem w Dziemianach

Deweloperzy

);