Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bogacz kupił dom Elizabeth Taylor

2011-05-27

Bogacz kupił dom Elizabeth Taylor

Najbogatszy człowiek świata, Meksykanin Carlos Slim kupił dom na Manhatanie.

Najbogatszy człowiek świata, Meksykanin Carlos Slim kupił dom na Manhatanie. Za nieruchomość zapłacił gotówką, kosztowała 15,5 mln dol. Budynek znajduje się na 10 West 56th Street w Nowym Jorku, należał kiedyś do znanej aktorki Elizabeth Taylor i jej trzeciego męża Michaela Todd'a.

Budynek zostanie przeznaczony na cele komercyjne, znajdą się w nim powierzchnie biurowe. Poza tym Slim umieści w nim główne biuro swojego konglomeratu Grupo Carso.

Przedsiębiorstwa Slima stanowią ponad jedną trzecią kapitalizacji całej meksykańskiej giełdy i wytwarzają od 5 do 8 proc. krajowego PKB. Największe profity przynosi mu branża telekomunikacyjna, oprócz tego posiada ponad 200 spółek, w tym firmy ubezpieczeniowe, sieć sprzedaży detalicznej, kompanie wydobywcze, kolejowa i tytoniowa, bank oraz mnóstwo innych przedsiębiorstw – z których jedne budują platformy wiertnicze, inne sprzedają płyty CD.

Szacuje się, że fortuna Slima wynosi 74 mld. dol., dzięki czemu jest najbogatszym człowiekiem na świecie, tuż za nim uplasowali się Gates i Buffett.

Źródło: KRN.pl | 2011-05-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdziałki do kupieniainne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Nowotomyskidomy na sprzedaż powiat M. Chorzówmieszkania na sprzedaż gmina Chodzieżmieszkania na wynajem gmina Jastarniamieszkania na sprzedaż w Bartkachdomy na sprzedaż w Dargomyślumieszkania na wynajem w Rakowicach

Deweloperzy

);