Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bliżej miast

2011-03-18

Bliżej miast

Specjaliści podkreślają, że osoby, które chcą zainwestować w grunty budowlane, powinny wziąć pod uwagę zakup działki w sąsiedztwie dużego miasta.

Specjaliści podkreślają, że osoby, które chcą zainwestować w grunty budowlane, powinny wziąć pod uwagę zakup działki w sąsiedztwie dużego miasta. Jednocześnie zwracają uwagę na fakt, że czas wielkich zysków na rynku ziemi już przeminął i na olbrzymie zyski nie ma co liczyć – podaje „Rzeczpospolita”.

Dzisiaj chcąc osiągnąć satysfakcjonującą stopę zwrotu, należy dokładnie przemyśleć tego typu inwestycje. Rozwiązaniem wartym rozważenia okazuje się zakup gruntów w miejscowościach położonych do 30 km od dużych miast.
 
Analitycy zwracają także uwagę na tzw. efekt domina, który może się pojawić w miejscach, gdzie zaczynają powstawać domy jednorodzinne. Kiedy wzrasta zainteresowanie okolicą, wzrasta także cena gruntów w takim miejscu, co może przełożyć się na wyższy zarobek. Jako atrakcyjne miejscowości wokół dużych miast można zaliczyć: Łomianki pod Warszawą czy Zielonki, Mogilany lub Zabierzów pod Krakowem.

 

Źródło: „Rzeczpospolita” 17.03.2011 | 2011-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Tomaszowskimieszkania na wynajem powiat Gostyńskimieszkania na sprzedaż gmina Lubiczlokale użytkowe na sprzedaż gmina Godziesze Wielkiedomy na wynajem w Dąbrówce Kościelnejmieszkania na wynajem w Skarbkowejdomy na sprzedaż w Krupoliny

Deweloperzy

);