Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Blask gdańskich dzielnic

2009-10-07

Blask gdańskich dzielnic

Na remont zaniedbanych dzielnic w województwie może liczyć Dolny Wrzeszcz, Dolne Miasto, Nowy Port czy Letnica. UE na przywrócenie dawnego uroku chce wydać 78 mln zł.

Kolejne miasto w Polsce ma szanse na pozytywną zmianę. Gdańsk, bo o nim mowa, może liczyć na pomoc Unii Europejskiej, która w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego chce upiększyć dzielnice miasta.

Na remont zaniedbanych dzielnic w województwie może liczyć Dolny Wrzeszcz, Dolne Miasto, Nowy Port czy Letnica. UE na przywrócenie dawnego uroku chce wydać 78 mln zł – podaje portal Trojmiasto.pl.

W Gdańsku na realizacje czeka już kilka projektów dotyczących wyżej wymienionych dzielnic. Jak czytamy dalej, w każdym z projektów kładzie się nacisk na inne niecierpiące zwłoki zmiany. Dotyczy to przede wszystkim budowy chodników, dróg rowerowych, nowej nawierzchni, renowacji budynków. Co ciekawe, projekty mają również charakter społeczny. Pomysłodawcy projektów zwracają uwagę na problemy osób zamieszkujących te dzielnice. Powstały programy profilaktyczne, terapeutyczne i edukacyjne. O tym, czy projekty zostaną zrealizowane, dowiemy się na początku stycznia 2010 r., po rozstrzygnięciu konkursu.

 

 

Źródło: Trojmiasto.pl 02.10.2009 | 2009-10-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania do kupieniamieszkania na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Włocławekmieszkania na wynajem powiat Wolsztyńskimieszkania na wynajem gmina Burzeninlokale użytkowe na sprzedaż gmina Kostomłotymieszkania na sprzedaż w Milejowiedomy na wynajem w Porębiemieszkania na wynajem w Leniewie

Deweloperzy

);