Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowiec zamiast kina

2011-08-17

Biurowiec zamiast kina

Alma Development należący do krakowskiej sieci delikatesów Alma, wybuduje w centrum Warszawy biurowiec.

Nowy budynek powstanie przy ul. Złotej, w miejscu obecnego Kina Relax. Znajdzie się w obrębie Ściany Wschodniej, której zabudowa odzwierciedla powojenną architekturę polską. Projekt biurowca stworzyła pracownia ARE w oparciu o analizę nasłonecznienia sąsiednich budynków. Obiekt będzie miał kształt nieregularnej, dynamicznej bryły, który zapewni efekt gry światła i jednocześnie doświetli pobliskie budynki.

Nowy gmach zajmie ok. 7,5 m kw. powierzchni. Będzie posiadał osiem kondygnacji nadziemnych i trzy podziemne. Zostanie podzielony na część handlową i biurową.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na wynajemgaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Hajnowskidomy na sprzedaż powiat Gdańskidomy na sprzedaż gmina Łaziska Górnemieszkania na wynajem gmina Dobrodzieńdomy na wynajem w Orzołdomy na wynajem w Czarnej Gliniedomy na sprzedaż w Podrzeczanach

Deweloperzy

);