Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowiec w zabytkowej kamienicy

2011-04-20

Biurowiec w zabytkowej kamienicy

Rewitalizacja i nadbudowa zabytkowej praskiej kamienicy w Warszawie.

PBM Południe Development realizuje w stolicy inwestycję, w efekcie której w kwartale ulic Kijowska, Wieczorkiewicza, Brzeska i Markowska powstanie kompleks mieszkaniowy i komercyjny. Projekt inwestycji składa się z dwóch etapów.

Pierwsza faza obejmie gruntowną rewitalizację i nadbudowę zabytkowej praskiej kamienicy z 1873 r., położonej przy ul. Kijowskiej 5. Przylegać do niej będzie nowy, podzielony na 6 kondygnacji budynek biurowy o łącznej powierzchni 5 tys. m kw. Do dyspozycji najemców i gości oddana zostanie recepcja, pomieszczenia usługowe na parterze oraz dwupoziomowy garaż podziemny, a także lokale gastronomiczne na poziomie -1. Cechą wyróżniającą inwestycję, będzie nietypowe rozwiązanie architektoniczne – pod 4-kondygnacyjnym nadwieszeniem będzie przebiegał ruch drogowy.
 
W ramach drugiego etapu zostanie wzniesiony budynek mieszkalny z częścią usługową. Inwestor nie odrzuca jednak możliwości zmiany funkcji mieszkaniowej na komercyjną. W budynku powstałyby wówczas powierzchnie biurowe lub hotelowe.
 
Wszystkie obiekty stworzą spójną, harmonijną całość. Co więcej, przystosowane zostaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice do kupieniamieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Kłobuckilokale użytkowe na wynajem powiat Brodnickimieszkania na wynajem gmina Opatówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Goszczanówdomy na sprzedaż w Rzeszotary-Zawadachmieszkania na sprzedaż w Chodkowo-Załogachmieszkania na wynajem w Starych Glinkach

Deweloperzy

);