Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowiec w miejsce basenu

2011-10-10

Biurowiec w miejsce basenu

Władze Łodzi chcą sprzedać stare kąpielisko Olimpia. W miejsce basenu widzą najchętniej biurowiec. Cena wywoławcza nieruchomości to 4 mln zł.

Władze Łodzi planują wystawić na licytację nieruchomość przy ul. Sienkiewicza i Tymienieckiego. Miasto chce, żeby na terenie dawnego basenu Olimpia powstał nowoczesny biurowiec. Cena wywoławcza parceli o powierzchni blisko 8 tys. m kw. to 4 mln zł – podała „Gazeta Wyborcza”.

Wstępne zainteresowanie terenem wykazała spółka notowana na giełdzie NASDAQ w Nowym Jorku. Magistrat nie chciał jednak podawać konkretnych informacji o potencjalnym inwestorze. Poinformował natomiast, że działka wejdzie w skład łódzkiej SSE. Strefa zajmie się przeprowadzeniem postępowania przetargowego na sprzedaż basenu, które ma odbyć się w przyszłym tygodniu. Nabywca nieruchomości otrzyma równocześnie zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie strefy.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 9.10.2011 | 2011-10-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy na sprzedażmieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Garwolińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Krakowskimieszkania na sprzedaż gmina Wisznicelokale użytkowe na wynajem gmina Siedliskomieszkania na sprzedaż w Napachaniemieszkania na wynajem w Rudnikumieszkania na sprzedaż w Ukiernicy

Deweloperzy

);