Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowiec w kształcie półksiężyca

2011-10-18

Biurowiec w kształcie półksiężyca

W przyszłym roku rozpocznie się budowa obiektu wielofunkcyjnego Royal Wilanów.

Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku rozpocznie się budowa biurowca Royal Wilanów. Obiekt zlokalizowany przy ul. Przyczółkowej i Klimczaka, będzie miał kształt rogala, którego ramiona otoczą ogólnodostępny plac.

Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie ok. 35 tys. m kw. Niższe piętra Royal Wilanów zajmą lokale handlowo-usługowe. Wyższe kondygnacje przeznaczone będą na biura.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci. Według koncepcji, obiekt ma współgrać z pobliską historyczną zabudową oraz z nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi. Inwestycja zostanie zrealizowana przez firmę Capital Park.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianękamienice na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Suwałkilokale użytkowe na wynajem powiat Włocławskidomy na wynajem gmina Gorajdomy na wynajem gmina Lipnomieszkania na sprzedaż w Łuszczaczumieszkania na sprzedaż w Romnowiemieszkania na wynajem w Pustnikach

Deweloperzy

);