Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowce na działce za 70 mln

2011-04-10

Biurowce na działce za 70 mln

W Warszawie, w obrębie ulic Sikorskiego i Witosa, Echo Investment SA podpisała przedwstępną umowę zakupu działki.

W Warszawie, w obrębie ulic Sikorskiego i Witosa, Projekt Echo – 58 spółka zależna firmy deweloperskiej Echo Investment SA podpisała z firmami: BRJ Invest, Drozd oraz BP Inwestycje, przedwstępną umowę zakupu niezabudowanej działki o powierzchni ponad 34 tys. m kw.
 
Na zakupionej działce ma powstać zespół budynków biurowych o powierzchni ok. 60 tys. m kw. Według planów powstanie także podziemny i naziemny parking. Prace mają zostać zrealizowane w trzech etapach.
 
Echo zapłaci za nieruchomość ok. 70 mln zł netto. Płatność ma zostać zrealizowana w IV ratach do dnia 1 kwietnia 2013 roku.

 

Źródło: thecity.com.pl | 2011-04-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniakamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Nowosądeckidomy na sprzedaż powiat Włodawskidomy na wynajem gmina Sorkwitydomy na sprzedaż gmina Oleśnicamieszkania na wynajem w Wygorzelemieszkania na wynajem w Stołpiemieszkania na wynajem w Golance Dolnej

Deweloperzy

);