Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowce na celowniku Starbucks’a

2011-05-05

Biurowce na celowniku Starbucks’a

Potencjalne lokalizacje nowych kawiarni.

Potencjalne lokalizacje nowych kawiarni utrzymane są w tajemnicy, jednak jak podkreśla Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowej i Wschodniej: Polska to dobre miejsce na inwestycje. Planujemy dalszy rozwój w dużych miastach, zarówno na nowych rynkach, jak i w tych, w których marka jest już obecna.
   

 

Istniejące kawiarnie są zlokalizowane w starannie dobranych miejscach. Są to nie tylko budynki przy ciągach komunikacyjnych generujących najbardziej intensywny ruch pieszych czy centra handlowe, ale także budynki biurowe.

W 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki znajduje się ponad 1600 kawiarni Starbucks. W Polsce działa ich 11, z czego 6 znajduje się w Warszawie. Polską sieć rozwija firma AmRest Coffee Sp. z o.o., utworzona przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Jeleniogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Złotowskimieszkania na sprzedaż gmina Klimontówdomy na wynajem gmina Rossoszmieszkania na wynajem w Kuczabachdomy na wynajem w Osetniemieszkania na sprzedaż w Orkowie

Deweloperzy

);