Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biurowce na celowniku Starbucks’a

2011-05-05

Biurowce na celowniku Starbucks’a

Potencjalne lokalizacje nowych kawiarni.

Potencjalne lokalizacje nowych kawiarni utrzymane są w tajemnicy, jednak jak podkreśla Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowej i Wschodniej: Polska to dobre miejsce na inwestycje. Planujemy dalszy rozwój w dużych miastach, zarówno na nowych rynkach, jak i w tych, w których marka jest już obecna.
   

 

Istniejące kawiarnie są zlokalizowane w starannie dobranych miejscach. Są to nie tylko budynki przy ciągach komunikacyjnych generujących najbardziej intensywny ruch pieszych czy centra handlowe, ale także budynki biurowe.

W 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki znajduje się ponad 1600 kawiarni Starbucks. W Polsce działa ich 11, z czego 6 znajduje się w Warszawie. Polską sieć rozwija firma AmRest Coffee Sp. z o.o., utworzona przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajeminne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Jaworskidomy na sprzedaż powiat Stargardzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stopnicalokale użytkowe na wynajem gmina Kowaldomy na wynajem w Jarnutachmieszkania na sprzedaż w Starych Juchachmieszkania na sprzedaż w Dorotce

Deweloperzy

);