Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Biocentrum w Złotnikach

2010-06-15

Biocentrum w Złotnikach

W styczniu 2011 roku rozpocznie się budowa nowoczesnego centrum biotechnologicznego w Złotnikach pod Poznaniem – Nickel BioCentrum.

W styczniu 2011 roku rozpocznie się budowa nowoczesnego centrum biotechnologicznego w Złotnikach pod Poznaniem – Nickel BioCentrum. Dla regionu oznacza to szansę na rozwój i nowe miejsca pracy, zwłaszcza dla absolwentów kierunków biotechnologicznych.
 
Obiekt będzie miał powierzchnię 4 tysięcy metrów kwadratowych – informuje portal Epoznan.pl. Budynek ma spełniać wszystkie nowoczesne normy biobezpieczeństwa. Znajdą się w nim labolatoria i biura firm polskich i zagranicznych. Nickel BioCentrum chce zapewnić specjalistom stały dostęp do wiedzy naukowej i możliwość tworzenia projektów badawczych na dużą skalę. Podmiotom, które będą działać w Złotnikach, biocentrum zapewni usługi dodatkowe, takie jak księgowość czy outsourcing.
 
Jak podaje portal Epoznan.pl, koszt inwestycji wyniesie 21 mln złotych, z czego część zostanie pokryta ze środków unijnych. Budowa obiektu ma potrwać rok.
 

 

Źródło: Epoznan.pl 27.05.2010 | 2010-06-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Bielskidomy na sprzedaż powiat Stargardzkimieszkania na sprzedaż gmina Szumowodomy na wynajem gmina Santokdomy na wynajem w Nowej Wsimieszkania na wynajem w Kolonia Bałuczdomy na wynajem w Wólce Jagielczyńskiej

Deweloperzy

);