Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bielski Park Techniki Lotniczej otwarty

2008-09-19

Bielski Park Techniki Lotniczej otwarty

Park w Kaniowie to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych inwestycji w regionie. Tydzień temu odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu.

Park w Kaniowie to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych inwestycji w regionie. Tydzień temu odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu – informuje „Dziennik Zachodni”.
 
Do Kaniowa mają się przenieść podzespoły lub firmy produkujące samoloty. W przyszłości park ma prowadzić także usługi, m.in. tankowania czy obsługi prywatnych samolotów, których przybywa w Polsce w lawinowym tempie – czytamy. Ma też pojawić się centrum naukowo-badawcze, z którego usług będą mogły korzystać firmy lotnicze. Oddalony kilkanaście kilometrów od Bielska-Białej park powstał w ekspresowym tempie. Budowa rozpoczęła się latem zeszłego roku, a już w grudniu była gotowa większość obiektów. Inwestycja w większości była finansowana ze środków unijnych.
 
Wartość inwestycji szacowana jest na ponad 32 mln zł. Spółka zarządzająca parkiem prowadzi aktualnie negocjacje z kilkoma firmami zainteresowanymi przeniesieniem produkcji do Kaniowa – donosi gazeta.

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 12.09.2008 | 2008-09-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdziałki do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Otwockilokale użytkowe na wynajem powiat Mogileńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Laszkilokale użytkowe na wynajem gmina Szemuddomy na wynajem w Czernicumieszkania na wynajem w Radoszkachdomy na sprzedaż w Idzbarku

Deweloperzy

);