Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bezpieczne rozwiązanie drogowe

2011-11-24

Bezpieczne rozwiązanie drogowe

Trwa budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78, w ramach której powstanie dwujezdniowy odcinek ruchu przyspieszonego.

Trwa budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa. W ramach inwestycji powstanie dwujezdniowa droga ruchu przyspieszonego w ciągu DK 78 na odcinku o długości ok. 7,9 km. W zakres inwestycji wchodzi także budowa i przebudowa dróg dojazdowych i lokalnych obsługujących tereny przyległe, a także dróg krzyżujących się z powstającą drogą krajową. Ponadto wybudowane mają być dwa węzły drogowe (Wilanów – typu trąbka, Jędrzejów – zespolony) oraz  wiadukty i rondo w miejscowości Prząsław.

Obwodnica zostanie połączona z istniejącym układem drogowym węzłami i skrzyżowaniami. W celu zabezpieczenia przed kolizjami projektowane są drogi dojazdowe. Postawione będą także chroniące przed hałasem ekrany akustyczne oraz zastosowane pasy zieleni.

Wartość projektu wynosi ok. 215 mln zł. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Kwota dofinansowania wynosi 110 mln zł i nie przekracza 85 proc. rzeczywistej kwoty wydatków kwalifikowanych. Prace wykonuje firma Budimex z Warszawy. Planowana data zakończenia inwestycji przewidziana jest na 2012 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Giżyckidomy na sprzedaż powiat Polickilokale użytkowe na wynajem gmina Wiśniowadomy na sprzedaż gmina Przasnyszdomy na wynajem w Drużkowie Pustymmieszkania na sprzedaż w Łąkocinachdomy na wynajem w Janowie

Deweloperzy

);