Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bez zabudowy

2011-10-13

Bez zabudowy

Atrakcyjne nieruchomości położone między gęstą zabudową miejską a obszarem Lasu Wolskiego pozostaną niezabudowane.

Z korzyścią dla miasta Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał wyrok w sprawie skarg złożonych na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego „Las Wolski". Tereny położone w zachodniej części Krakowa, między gęstą zabudową miejską a obszarem Lasu Wolskiego, pozostaną niezabudowane.

Zarzuty do planu zostały wniesione przez właścicieli działek położonych na atrakcyjnych terenach i dotyczyły zapisów dokumentu uniemożliwiających ich zabudowę. Zgodnie z nimi w ich obszarze przewidziane zostały tereny otwarte służące rekreacji mieszkańców.

Wyrok został uzasadniony dotrzymaniem zgodności z obowiązującym dla Krakowa studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania. Sąd uznał także, że podczas sporządzania planu nie doszło do naruszenia zasad ani trybu sporządzania planu.

Zapisy ustaleń miejscowego planu, które były przedmiotem skarg obowiązują od 9 sierpnia 2010 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Golubsko-Dobrzyńskimieszkania na sprzedaż gmina Bobolicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Świdnicamieszkania na wynajem w Dębachmieszkania na wynajem w Bliznejdomy na wynajem w Chałupkach

Deweloperzy

);