Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bez lip na Lipowej

2011-05-13

Bez lip na Lipowej

W Białymstoku zostanie wykonana kompleksowa modernizacja ulicy Lipowej, od Malmeda do placu Niepodległości.

W Białymstoku zostanie wykonana kompleksowa modernizacja ulicy Lipowej od Malmeda do placu Niepodległości.Ulica stanowi główną arterię białostockiego śródmieścia. Przebudową zajmie się firma Sokolik. Inwestycja będzie kosztowa ok. 7,9 mln zł.

W ramach odnowy ulicy zostaną przebudowane podziemne sieci wodociągowe. Jezdnia zostanie zwężona oraz powstanie ścieżka rowerowa. Przy ulicy będą znajdowały się również miejsca parkingowe. Janusz Ostrowski, szef zarządu dróg i inwestycji miejskich w magistracie, zapewnia, że na Lipowej pojawi się również mała architektura w miejscach do tego przeznaczonych – podaje „Gazeta Wyborcza”.

W czasie remontu zostaną wycięte lipy rosnące przy ulicy. Władze magistratu twierdzą, że drzewa trzeba usunąć gdyż będą przeszkadzały przy modernizacji. O przesadzeniu ich również nie ma mowy. Andrzej Karolaski, szef departamentu ochrony środowiska, wycinkę drzew tłumaczy rachunkiem ekonomicznym – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 04.05.2011 | 2011-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemmieszkania na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Białobrzeskidomy na wynajem powiat Wschowskilokale użytkowe na wynajem gmina Lidzbark Warmińskimieszkania na sprzedaż gmina Racławicedomy na wynajem w Busku-Zdrojudomy na wynajem w Osowcumieszkania na sprzedaż w Tarkowie

Deweloperzy

);