Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Berlin – sposób na inwestycję

2008-06-19

Berlin – sposób na inwestycję

Niewiele osób zauważa, jaki potencjał inwestycyjny tkwi w Berlinie, gdzie fascynująca mieszanka historii i nowoczesności zachwyca zarówno turystów, jak i samych mieszkańców.

Niewiele osób zauważa, jaki potencjał inwestycyjny tkwi w Berlinie, gdzie fascynująca mieszanka historii i nowoczesności zachwyca zarówno turystów, jak i samych mieszkańców – przypomina „Gazeta Wyborcza”.

Chociaż w Polsce dużo pisze się o inwestowaniu w nieruchomości za granicą, mało kto zauważa, jaki potencjał drzemie w Berlinie – czytamy dalej. Miasto to – jako jedna z nielicznych stolic Europy – oferuje ciekawe możliwości wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych bez opuszczania miasta. Komfort życia w Berlinie mieście dopełnia perfekcyjnie działająca infrastruktura. Znakomicie zorganizowana komunikacja miejska, w tym wielopoziomowe metro i kolejki naziemne, oferują możliwość bardzo szybkiego i bezstresowego poruszania się po mieście.

Wysoki standard mieszkań jest normą w tym znakomicie zorganizowanym i zdyscyplinowanym kraju. Nieruchomości są zadbane i często remontowane. Jak podaje dziennik, większość remontów przeprowadzana jest według najnowszych energooszczędnych technologii, co powoduje, że mieszkanie w odnowionych budynkach jest tańsze. Oferty dopełniają obiekty historyczne, które podlegają regularnym renowacjom przeprowadzanym pod surowym okiem konserwatora zabytków. Do standardu należą też całkowicie umeblowane kuchnie ze zmywarką, lodówko-zamrażarką i okapem kuchennym. Zakup nieruchomości w Berlinie gwarantuje solidną lokatę kapitału i znakomity komfort mieszkania. Mieszkanie można zakupić dla siebie lub pod wynajem. Co ciekawe, w przypadku zakupu mieszkania inwestor może kupić mieszkanie już wynajęte, a agencja pośrednicząca często daje długoletnie gwarancje na czynsz oraz 10 lat gwarancji na stan techniczny nieruchomości. To wszystko tworzy obraz wolnej od inflacji i bezpiecznej inwestycji na przyszłość. Ceny za metr kwadratowy w bardzo dobrej lub centralnej lokalizacji, z zachowaniem niemieckiego standardu wykończenia, zaczynają się już od 700- 1200 euro (przy zakupie całych wynajętych kamienic).

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 16.06.2008 | 2008-06-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Płońskidomy na wynajem powiat Gorzowskimieszkania na wynajem gmina Michówmieszkania na wynajem gmina Pałecznicamieszkania na sprzedaż w Zaspy Małedomy na wynajem w Żachtadomy na wynajem w Bielinie

Deweloperzy

);