Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Belgijski deweloper za 85 mln zł kupił grunt u zbiegu Grzybowskiej i Towarowej

2006-06-07

Belgijski deweloper za 85 mln zł kupił grunt u zbiegu Grzybowskiej i Towarowej

Za astronomiczną kwotę 85 mln belgijski deweloper po zażartej licytacji z Echo Investment kupił 4 czerwca Wojskowe Zakłady Graficzne.

Za astronomiczną kwotę 85 mln belgijski deweloper po zażartej licytacji z Echo Investment kupił 4 czerwca Wojskowe Zakłady Graficzne – donosi „Gazeta Wyborcza".

Do przetargu stanęło 14 firm, w większości deweloperzy zainteresowani gruntem w środku gwałtownie rozbudowującej się Woli.

Swoją szarżą – jak twierdzi gazeta – Jeroen van der Toolen, prezes Eastern Europe i Ghelamco, ustanowił nowy rekord cen gruntów w tej okolicy – dotąd palmę pierwszeństwa dzierżył hiszpański koncern Grupo Prasa, który kupił pięciohektarowy teren po dawnych Browarach Warszawskich za 170 mln zł (3,4 tys. za metr). Firma van der Toolena zapłaciła w przeliczeniu ponad 4,2 tys. zł za m kw.

Na miejscu zakładów prawdopodobnie będzie można postawić nawet bardzo wysoki budynek - tuż obok, u zbiegu Grzybowskiej i Wroniej powstaje 98-metrowy hotel Hilton.

Źródło: Michał Wojtczuk, „Gazeta Wyborcza", 05-06-2006 | 2006-06-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na zamianędomy na wynajem powiat Radziejowskimieszkania na sprzedaż powiat Przeworskidomy na wynajem gmina Giżyckodomy na sprzedaż gmina Uniejówmieszkania na wynajem w Łopatki-Koloniidomy na sprzedaż w Cięciniedomy na sprzedaż w Chlewie

Deweloperzy

);