Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Będzie więcej galerii handlowych

2010-06-15

Będzie więcej galerii handlowych

Według analityków w ciągu pięciu lat liczba galerii handlowych podwoi się – do nawet 600.

Według analityków w ciągu pięciu lat liczba galerii handlowych podwoi się – do nawet 600 – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jak czytamy dalej, inwestorzy postawią głównie na mniejsze miasta, takie jak Łomża czy Kalisz. Deweloperzy po roku ciszy spowodowanej kryzysem i utrudnionym dostępem do kapitału wracają do gry. Mogą też już liczyć na przychylność banków. Przykładem jest Echo Investment, które otrzymało 100 mln euro od Eurohypo na budowę centrum w Kielcach. Plaza Center zainwestuje w Polsce do 2013 roku jeszcze 270 milionów euro w trzy projekty. Inwestować będzie też Mayland Real Estate. W ciągu najbliższych trzech lat firma zbuduje w Polsce siedem nowych obiektów.
 
Zdaniem Katarzyny Michnikowskiej z Cushman & Wakefield kolejnego boomu inwestycyjnego w segmencie centrów handlowych należy oczekiwać w perspektywie 3 – 5 lat. Zdaniem ekspertów nowe obiekty mają powstawać przede wszystkim w mniejszych miastach, bo tam rynek wciąż jest nienasycony – podkreśla dziennik.
 
 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 15.06.2010 | 2010-06-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy na zamianęgaraże na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Opolemieszkania na wynajem powiat M. Suwałkimieszkania na wynajem gmina Rudnikdomy na sprzedaż gmina Skaładomy na wynajem w Piaskachmieszkania na wynajem w Wincentowiedomy na sprzedaż w Drzeniowie

Deweloperzy

);