Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Będzie bardziej zielono na Ursynowie

2009-10-06

Będzie bardziej zielono na Ursynowie

Na mieszkańców Ursynowa czeka niemała zielona niespodzianka. W jednej z najbardziej zaniedbanych części dzielnicy ma ruszyć budowa parku Przy Bażantarni.

Jak donosi „Życie Warszawy”, na mieszkańców Ursynowa czeka niemała zielona niespodzianka. W jednej z najbardziej zaniedbanych części dzielnicy ma ruszyć budowa parku Przy Bażantarni.

Wartość całości inwestycji planowanych na terenie Ursynowa to ok. 12 mln zł, a na zakończenie całego projektu będzie trzeba poczekać jeszcze 3 lata. Ma to być jeden z piękniejszych parków w okolicy – czytamy dalej. Wybudowane zostaną place zabaw z małpimi gajami dla dzieci, zielony labirynt i ogród różany, jak również oświetlone alejki z oczkami wodnymi z różnego rodzaju roślinnością. Prace nad parkiem mają zakończyć się do czerwca 2010 r. Na terenie dzielnicy planowane są jeszcze remonty innych parków (Lasek Brzozowy, Park im. Kozłowskiego), gdzie stworzone będzie linarium oraz skatepark.

Z całego przedsięwzięcia zadowolone są przede wszystkim mamy, które opiekują się na co dzień swoimi dziećmi. Park umożliwi im spędzanie czasu w miłej atmosferze i z pożytkiem dla swoich pociech.

 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 04.10.2009 | 2009-10-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdomy na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Piskimieszkania na wynajem powiat Poznańskidomy na wynajem gmina Seceminlokale użytkowe na wynajem gmina Stara Białamieszkania na wynajem w Staworowiedomy na sprzedaż w Rybojadachdomy na wynajem w Brzeźno-Kolonii

Deweloperzy

);