Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Baza na piątkę

2011-12-23

Baza na piątkę

Kraków nie został gospodarzem Euro 2012, ale będzie promowany jako piąte miasto turnieju.

Kraków, obok miast-gospodarzy: Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania będzie prezentowany w ramach kampanii promującej Polskę w związku z Euro 2012. Miasto nobilituje także UEFA, która udekoruje ulice swoimi flagami i być może udostępni logotyp – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Władze miasta chcą maksymalnie wykorzystać Euro 2012 do promocji: są już umowy z Polską Organizacją Turystyczną realizującą kampanie promocyjne kraju, a do UEFA wniesiono wniosek o możliwość wykorzystywania logotypu. Jest to okazja do promocji miasta w zagranicznej telewizji, prasie i internecie. Kraków już jest promowany w ramach multimedialnej kampanii "Czuj się zaproszony", która będzie realizowana do mistrzostw. Na 100 dni przed wielkim otwarciem wyeksponowane mają zostać polskie miasta: gospodarze i Kraków. Stolica Małopolski pojawi się w kampanii biznesowej, turystyki aktywnej i miejskiej. Ponadto, podczas międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie, Kraków będzie promowany w ramach stoiska prezentującego wioskę polskich miast Euro.

Dzięki dużej skali promocji, a także obecności trzech drużyn: holenderskiej, włoskiej i angielskiej, krakowski magistrat liczy na ok. 100 tys. kibiców zagranicznych. M.in. dla nich przygotowana zostanie Strefa Kibica na Błoniach. W Krakowie powstanie także jedno z największych centrów prasowych w kraju, do którego ma przybyć ok. 600 reporterów.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-12-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Chrzanowskidomy na wynajem powiat Iławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Radzyń Podlaskidomy na sprzedaż gmina Chrzypsko Wielkiemieszkania na sprzedaż w Chwałowicachdomy na sprzedaż w Kozarzewkumieszkania na wynajem w Jemielnie

Deweloperzy

);