Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Balice: kolejne procesy sądowe

2012-01-04

Balice: kolejne procesy sądowe

Mieszkańcy strefy sąsiadującej w lotniskiem domagają się odszkodowań za obniżenie wartości nieruchomości i konieczność wyciszania budynków.

Mieszkańcy strefy sąsiadującej w lotniskiem domagają się odszkodowań za obniżenie wartości nieruchomości i konieczność wyciszania budynków. W sądzie rozpoczynają się kolejne procesy, a łączna kwota roszczeń opiewa na ok. 9 mln zł podaje „Gazeta Krakowska”.

Do sądu trafiło już 40 pozwów w sprawie rekompensaty od Kraków Airport. W toku jest już 12 spraw, a najbliższarozprawa zaplanowana jest na 12 stycznia.

Spółka Kraków Airport jest gotowa wypłacać odszkodowania właścicielom sąsiadujących z lotniskiem. Najpierw jednak czeka na orzeczenie sądu, na jakich zasadach mają być one wyliczane.

Źródło: „Gazeta Krakowska” | 2012-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Lublinieckilokale użytkowe na wynajem powiat leskimieszkania na wynajem gmina Popielówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Biskupiecmieszkania na wynajem w Rudziemieszkania na sprzedaż w Gruduskumieszkania na wynajem w Hejna

Deweloperzy

);