Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

„B” z pozwoleniem na użytkowanie

2012-01-03

„B” z pozwoleniem na użytkowanie

Pierwsi najemcy mogą wprowadzić się to budynku biurowego w kompleksie Quattro Business Park.

Już w styczniu pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do biurowca w kompleksie Quattro Business Park. Budynek „B” otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. 

„B” to 14-kondygnacyjny budynek liczący 11,8 tys. m kw. powierzchni biurowej. Wśród najemców komercjalizowanego obecnie obiektu znajdują się m.in. Bank Handlowy, Klinika Medicover i Apply Capnor.

Quattro Business Park zlokalizowany jest w północnej części Krakowa. W jego skład wchodzą cztery budynki biurowe i wielopoziomowy parking. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na 2014 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniainne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Hajnowskilokale użytkowe na wynajem powiat Żywieckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jabłonnalokale użytkowe na wynajem gmina Kamionkamieszkania na sprzedaż w Okalewkudomy na wynajem w Hucie Jabłonowejdomy na sprzedaż w Przeradz Nowy

Deweloperzy

);