Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

AZ Tower

2011-04-12

AZ Tower

W maju 2013 roku zostanie zakończona budowa najwyższego biurowca w Czechach.

Najwyższym wieżowcem w Czechach będzie prawie 110 metrowy AZ Tower, który wyrośnie w Brnie – podaje portal www.brnonow.com. Na druga połowę kwietnia zaplanowano rozpoczęcie budowy najwyższego budynku w Czechach, który będzie wyższy o pół metra od praskiego City Tower (109 m). Budowa miała się rozpocząć już w 2008 r., jednak wtedy projekt budynku był zbyt wysoki i zagrażał komunikacji lotniczej.

Wieżowiec będzie się wyróżniał na tle obecnej zabudowy Brna nie tylko wysokością, ale również odważnym biało-pomarańczowym zestawieniem kolorystycznym. W biurowcu oprócz powierzchni biurowych znajdzie się miejsce dla: sklepów, kawiarni, restauracji aż po luksusowe apartamenty na ostatnich piętrach budynku.
 
Inwestycja zajmuje się firma deweloperska Properity, natomiast głównym wykonawcą została spółka PJS. Całość inwestycji warta jest 32,8 mln euro. Zakończenie budowy zaplanowano na maj 2013 r.
 

 

Źródło: www.brnonow.com | 2011-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Janowskimieszkania na wynajem powiat Świebodzińskimieszkania na wynajem gmina Łuktalokale użytkowe na wynajem gmina Mniówmieszkania na wynajem w Borzewiskudomy na wynajem w Janowiemieszkania na wynajem w Goli Górowskiej

Deweloperzy

);