Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Autostradowi milionerzy spod Strykowa

2006-07-26

Autostradowi milionerzy spod Strykowa

Ceny gruntów w pobliżu autostrady A2 w łódzkiem w ciągu dziesięciu lat podskoczyły stokrotnie. We wsi Smolice pod Strykowem każdy rolnik już jest albo zostanie milionerem.

Ceny gruntów w pobliżu autostrady A2 w łódzkiem w ciągu dziesięciu lat podskoczyły stokrotnie. We wsi Smolice pod Strykowem każdy rolnik już jest albo zostanie milionerem – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Gdy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w 1996 r. wykupywała działki pod przyszłą autostradę A2 pod Strykowem w Łódzkiem – czytamy – płaciła nieco ponad złotówkę za m kw. , czyli 10 tys. zł za hektar. Dziś rolnicy z podstrykowskich wsi za hektar pola przy autostradzie mogą dostać nawet milion złotych! Będzie tu skrzyżowanie dwóch najważniejszych autostrad A2 (Berlin -Warszawa) i A1 (Gdańsk - Katowice). To najlepsze miejsce na centra logistyczne i magazyny. W ciągu doby przejedzie tędy 20 tys. samochodów. Inwestorzy z całego świata biją się o działki, a rolnicy śrubują ceny.

Źródło: Małgorzata Kozerawska, Marcin Kwintkiewicz, „Gazeta Wyborcza”, 25-07-2006 | 2006-07-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniainne nieruchomości na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Ełckilokale użytkowe na wynajem powiat Sanockidomy na sprzedaż gmina Rzeczenicamieszkania na sprzedaż gmina Łąckmieszkania na wynajem w Trzcińcudomy na wynajem w Nowym Zagorzemieszkania na wynajem w Kopcu

Deweloperzy

);