Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

AsstrA wybrała UNIQA Forum

2011-09-12

AsstrA wybrała UNIQA Forum

Przedstawiciel międzynarodowego holdingu transportowego wynajął ponad 650 m kw.

AsstrA Polska wybrała budynek UNIQA Forum na swoją nową siedzibę. Najemca zajmie ponad 650 m kw. powierzchni biurowej. W negocjacjach wynajmującego reprezentowali przedstawiciele Jones Lang LaSalle – wyłącznego agenta inwestycji.

AsstrA Polska jest częścią międzynarodowego holdingu transportowo-logistycznego AsstrA. Jego główna siedziba mieści się w Zurychu. Firma specjalizuje się w przewozach wszelkiego rodzaju ładunków z krajów Europy Zachodniej do krajów Europy Wschodniej i Południowej, Azji Środkowej oraz Chin. Od wielu lat spółka jest podstawowym dostawcą usług logistycznych na kierunkach wschodnich dla wielu wiodących międzynarodowych firm produkcyjnych. Na rynku polskim firma AsstrA obecna jest od 2001 r.

Stołeczny biurowiec jest własnością UNIQA Real Estate Polska – spółki zależnej utworzonej przez grupę ubezpieczeniowo-inwestycyjną Uniqa Group. Projekt stworzyła pracownia architektoniczna Kazimierski & Ryba, zaś za realizację odpowiada SGI Baltis.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajem powiat Hajnowskimieszkania na wynajem powiat M. Sosnowieclokale użytkowe na sprzedaż gmina Krotoszycemieszkania na sprzedaż gmina Rokitnomieszkania na sprzedaż w Adamowiedomy na sprzedaż w Grądkachdomy na sprzedaż w Domanice-Majątek

Deweloperzy

);