Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

ARS zostaje, ale bez Sztuki

2012-05-08

ARS zostaje, ale bez Sztuki

Krakowskie Centrum Kinowe będzie w dalszym ciągu działać przy ul. św. Jana 6. Zamknięta zostanie jednak jego najstarsza sala.

Krakowskie Centrum Kinowe ARS będzie w dalszym ciągu działać przy ul. św. Jana 6. Zamknięta zostanie jednak jego największa i najstarsza sala – Sztuka.

Decyzja jest wynikiem ostatecznych negocjacji, które 7 maja odbyły się między właścicielem kamienicy i szefem ARS-u – Andrzejem Kucharczykiem. Zmiany, które zostaną wprowadzone, dotyczą wejścia do kompleksu (nowe będzie zlokalizowane od ul. św. Tomasza) i przekazania sali Sztuka innemu najemcy. Podwyższony zostanie również czynsz najmu.

Jak podczas konferencji prasowej (w dniu 8 maja) poinformował szef ARS-u, dopinane są szczegóły nowej umowy. Według wstępnych informacji ma ona zostać podpisana w najbliższym tygodniu i obowiązywać przez 5 lat. Dotychczasowy kontrakt wygasł 30 kwietnia.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędziałki do kupieniadomy na zamianędomy na wynajem powiat Łosickilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Bielsko-Białadomy na sprzedaż gmina Lipielokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubartówmieszkania na sprzedaż w Górzemieszkania na sprzedaż w Wojcieszyniedomy na sprzedaż w Sędzinku

Deweloperzy

);