Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Architektura dla niepełnosprawnych

2010-12-13

Architektura dla niepełnosprawnych

Rozdano nagrody w IV edycji konkursu architektonicznego „Kraków bez barier”, promującego budynki dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Rozdano nagrody w IV edycji konkursu architektonicznego „Kraków bez barier”, promującego budynki dostępne dla osób niepełnosprawnych. Podczas uroczystej gali 10 grudnia w Auditorium Maximum UJ wręczono nagrody w czterech kategoriach.

Wśród obiektów użyteczności publicznej nagrodzono Centrum Dzieła Pomocy Św. Ojca Pio (ul. Loretańska 11). W kategorii obiekty mieszkalne nagrodę otrzymał Dom Studencki DS 4 Politechniki Krakowskiej (ul. Skarżyńskiego 7). Zmodernizowana ul. Długa została doceniona jako przestrzeń publiczna przyjazna niepełnosprawnym. W grupie obiektów i przestrzeni zabytkowych ex aequo zwyciężyły: Podziemia Rynku i Muzeum Narodowe w Sukiennicach – Galeria Sztuki Polskiej XIX Wieku.

W jury konkursu zasiadają: Bogdan Dąsal – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób Niepełnosprawnych, Hanna Grabowska-Pałecka – Politechnika Krakowska, Piotr Pawłowski - Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, Jacek Stokłosa – Główny Plastyk Miasta, Andrzej Wyżykowski – Główny Architekt Miasta, Borys Czarakcziew – Małopolska Okręgowa Izba Architektów, Jan Ortyl – Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych, Barbara Archacka – Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

Źródło: krakow.pl | 2010-12-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice do kupieniainne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Szczecinmieszkania na sprzedaż powiat M. Chełmdomy na sprzedaż gmina Buczkowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Ostrowitemieszkania na sprzedaż w Łączcemieszkania na sprzedaż w Nowicachdomy na wynajem w Lubień Górny

Deweloperzy

);