Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Architekci krajobrazu coraz popularniejsi

2009-05-04

Architekci krajobrazu coraz popularniejsi

Właściciele ogrodów coraz częściej korzystają z pomocy architektów krajobrazu, którzy nie tylko decydują, jakie rośliny mają rosnąć w danym miejscu, ale także kształtują przestrzeń.

Właściciele ogrodów coraz częściej korzystają z pomocy architektów krajobrazu, którzy nie tylko decydują, jakie rośliny mają rosnąć w danym miejscu, ale także kształtują przestrzeń – donosi „Gazeta Prawna”.

Jak czytamy dalej, w tej branży mamy do czynienia z bardzo dużą konkurencją, dlatego architekci muszą startować w różnego rodzaju konkursach lub mieć na koncie realizacje ogrodów w prestiżowych miejscach. Ponadto osoby zainteresowane wykonywaniem tego zawodu powinny się liczyć z koniecznością doszkalania przez cały okres wykonywania zawodu. Architekt zieleni musi się znać m.in. na materiałach wykończeniowych oraz być w stanie samodzielnie zbadać rodzaj gleby, która występuje w danym miejscu – podkreśla dziennik. Praca architekta krajobrazu jest opłacalna – za przygotowanie projektu ogrodu dostaje on od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 30.04.2009 | 2009-05-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Gostyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Działdowskidomy na sprzedaż gmina M. Krosnodomy na sprzedaż gmina Wólkadomy na sprzedaż w Wacławowiemieszkania na wynajem w Przysieczyniemieszkania na sprzedaż w Piotrowie

Deweloperzy

);