Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

ArchFilmFest 2011

2011-10-18

ArchFilmFest 2011

Od 7 do 9 listopada w poznańskim Kinie Muza, odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Filmów o Architekturze ArchFilmFest.

Między 7 i 9 listopada w poznańskim Kinie Muza będzie miała miejsce czwarta edycja Festiwalu Filmów o Architekturze ArchFilmFest. Podczas tegorocznej odsłony, która odbędzie się pod hasłem „Miasto i ludzie”, przedstawione zostaną filmy poświęcone problemom architektury i kultury współczesnej. Pokazane w nich będą różne aspekty współistnienia miasta i jego mieszkańców.

W trakcie trzech festiwalowych dni mają być wyświetlone filmy: „Wielkie nadzieje” „Brasilia”, „Hawana – sztuka budowania ruin”, „Bogota – przemiana miasta”. Po ich projekcji odbędą się panele dyskusyjne.

Organizatorem festiwalu jest wortal Sztuka- Architektury. Koszt biletów ulgowych na to wydarzenie wynosi 10 zł, zwykłych 15 zł.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Szczecinlokale użytkowe na sprzedaż powiat Opoczyńskimieszkania na sprzedaż gmina M. Rybnikmieszkania na wynajem gmina Rakówdomy na wynajem w Łaniętachdomy na wynajem w Sokolnikach Starychmieszkania na sprzedaż w Słupii

Deweloperzy

);