Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Archeolodzy wychodzą z Hiltona

2008-07-03

Archeolodzy wychodzą z Hiltona

Spółka Wings Properties przygotowuje się do realizacji kolejnego etapu budowy jednego z najbardziej prestiżowych obiektów wielofunkcyjnych w Polsce.

Prace archeologiczne prowadzone w centrum Wrocławia na terenie byłego parkingu pomiędzy Pocztą Główną a Galerią Dominikańską dobiegają końca. W przyszłości powstanie tu jeden z najbardziej prestiżowych obiektów wielofunkcyjnych w Polsce. Inwestor – spółka Wings Properties – przygotowuje się do realizacji kolejnego etapu budowy.

- Prace archeologiczne odbywały się na kilku poziomach - tłumaczy Małgorzata Nowosielska ze spółki Wings Properties - Każdy z poziomów musiał zostać przez nas odpowiednio zabezpieczony, tak, aby można było bezpiecznie kontynuować prace na jeszcze większej głębokości. W najbliższym czasie inwestor rozpocznie budowę ścianek szczelinowych, stanowiących niezwykle stabilną obudowę całego wykopu i pełniących funkcje konstrukcji oporowych. Kompleks będzie posiadał trzy podziemne kondygnacje przeznaczone na parking, dlatego budowa ścianek jest konieczna.

Warta 300 milionów złotych inwestycja spółki Wings Properties zostanie ukończona do 2011 roku. W przyszłości w budynku funkcjonował będzie m.in. pięciogwiazdkowy hotel Hilton, ekskluzywne centrum SPA i siłownie fitness, basen, a także restauracje, sklepy, klub jazzowy i sale konferencyjne.

Źródło: InplusPR | 2008-07-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki do kupieniadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Działdowskidomy na wynajem powiat leskidomy na wynajem gmina Miastkomieszkania na wynajem gmina Cielądzmieszkania na wynajem w Dłużycachdomy na wynajem w Starej Łomży przy Szosiedomy na wynajem w Turzy

Deweloperzy

);