Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Aquarius Business House

2011-05-20

Aquarius Business House

W centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Swobodnej i Borowskiej, powstanie nowoczesny kompleks biurowy klasy A.

W centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Swobodnej i Borowskiej, powstanie nowoczesny kompleks biurowy klasy A o nazwie Aquarius Business House.

Obiekt będzie się składał z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków. Powierzchnia biurowa całego obiektu wyniesie 25 tys. m kw. W budynku zostaną zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalające w sposób proekologiczny, efektywny i oszczędny zarządzać energią i mediami.

Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane w układzie otwartego planu, co zapewni użytkownikom elastyczność aranżacji i duży komfort pracy. Przy wykończeniu Aquarius Business House zostaną zastosowane głównie materiały naturalne, takie jak kamień, szkło i aluminium.

Nowy biurowiec wybuduje spółka Echo Investment. Projekt jest realizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpoczął się w maju 2011 r. i zakończy w październiku 2012 r. Natomiast koniec drugiego etapu planowany jest na 2014 r.

 

Czytaj więcej o Aquarius Business House

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe do kupieniadziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Gostyńskimieszkania na sprzedaż powiat Wąbrzeskidomy na sprzedaż gmina Dydnialokale użytkowe na sprzedaż gmina Siemyśldomy na sprzedaż w Guzowym Piecudomy na sprzedaż w Kleszczówkumieszkania na sprzedaż w Trzcianach

Deweloperzy

);