Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Apartamentowce żyją własnym życiem

2008-12-19

Apartamentowce żyją własnym życiem

W Warszawie ma powstać apartamentowiec według projektu słynnego niemieckiego architekta Helmuta Jahna. Wieżowiec ten będzie konkurentem dla budowanego przy ul. Złotej apartamentowca Daniela Libeskinda.

 

 W Warszawie ma powstać apartamentowiec według projektu słynnego niemieckiego architekta Helmuta Jahna – informuje „Życie Warszawy”. Wieżowiec ten będzie konkurentem dla budowanego przy ul. Złotej apartamentowca Daniela Libeskinda.
 

Wieża liczyć będzie 140 metrów, czyli 40 pięter. Architekt rozbudował dolną część budynku, w której mieścić się ma Centrum Kultury Żydowskiej, ogólnodostępny pasaż handlowy oraz ekskluzywny hotel. Jak czytamy dalej, od piętra 16. znajdować się będą luksusowe apartamenty, mające nawet 300 metrów kwadratowych. Na ostatnim piętrze architekt umiejscowił ogród. Zakończenie inwestycji, która ma się rozpocząć w przyszłym roku, jest przewidziane na 2010 r.

 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 18.12.2008 r. | 2008-12-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Goleniowskidomy na sprzedaż powiat Opolskimieszkania na wynajem gmina Gryfinolokale użytkowe na sprzedaż gmina Dobrodzieńdomy na wynajem w Jagielnicydomy na sprzedaż w Zawiścimieszkania na wynajem w Kozowszczyzna

Deweloperzy

);