Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Amber-Expo

2011-03-16

Amber-Expo

Wiosną 2012 r. Gdańsk będzie się szczycił nowym centrum konferencyjno–wystawowym.

Wiosną 2012 r. Gdańsk będzie się szczycił nowym centrum konferencyjno–wystawowym. Będą się tam odbywały imprezy targowe, konferencje, seminaria, szkolenia, warsztaty oraz kongresy.

Nazwa Amber Expo jest ściśle związana z regionem, bowiem Gdańsk uznaje się za światową stolicę bursztynu. W centrum znajdzie się sala plenarna, w której zmieści się ok. 600 osób, oprócz tego będą tam mniejsze sale warsztatowe.

Głównym inwestorem projektu są Międzynarodowe Targi Gdańskie, które już otrzymały pozwolenie na budowę, której zakończenie zaplanowane jest na 31 marca przyszłego roku.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-03-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat Jasielskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Koszalindomy na sprzedaż gmina Janówdomy na sprzedaż gmina Rudkadomy na sprzedaż w Michałkachdomy na sprzedaż w Drożdżyniemieszkania na wynajem w Brzostkowo

Deweloperzy

);