Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Allen&Overy zostaje w Rondo 1

2011-10-07

Allen&Overy zostaje w Rondo 1

W wyniku renegocjacji przeprowadzonej przez Colliers International kancelaria przedłużyła umowę najmu.

W wyniku renegocjacji, którą przeprowadzała firma doradcza Colliers International, kancelaria prawna Allen&Overy przedłużyła umowę najmu 2,3 m kw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku Rondo 1.

Rondo 1 zlokalizowane jest w centrum Warszawy. Nieruchomość została oddana do użytku w 2005 r. Wśród najemców znajdują się m.in. Ernst&Young, Frontex, Salans i Volskwagen Bank Polska. Właścicielem budynku jest spółka celowa należąca do MGPA Europe Fund II. Biurowiec otrzymał certyfikat EU Green Building nadawany przez Komisję Europejską i LEED Gold.

Allen & Overy specjalizuje się w obsłudze polskich i międzynarodowych banków, instytucji finansowych, a także instytucji rządowych. Obecnie kancelaria działa w 39 biurach na całym świecie.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Ciechanowskidomy na sprzedaż powiat Dębickilokale użytkowe na wynajem gmina Suszmieszkania na sprzedaż gmina Stężycamieszkania na wynajem w Grabinachmieszkania na sprzedaż w Gręboszycachmieszkania na sprzedaż w Niesporowicach

Deweloperzy

);